Gilbert DECOCK (1928-2007),

Gilbert DECOCK (1928-2007), lithographie en couleurs Composition, numérotée 13/60, signée et datée '99 Gilbert DECOCK (1928-2007), kleurenlithografie Compositie, genummerd 13/60, getekend en gedateerd '99 40 x 40 cm

1087

Gilbert DECOCK (1928-2007),