Joan MIRO (1893-1983),
Joan MIRO (1893-1983), lithographie, signée et datée 1944 dans la planche.
timbre Fac-similé de réédition, Barcelone, Fondation Joan Miro
Lithografie, gesigneerd en gedateerd 1944 in de plaat.
stempel Heruitgave facsimile, Barcelona, Foundation Joan Miro.
69,5 x 52,5 cm