Bengt LINDSTRÖM (1925-2008),

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008), lithographie en couleurs Sans titre, E.A. et signée Bengt LINDSTRÖM (1925-2008), kleurenlithografie Zonder titel, E.A. en getekend 35 x 49,5 cm

980

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008),