Paul IBOU (1939),

Paul IBOU (1939), lithographie en couleurs Sans titre, numérotée 86/88 et signée Paul IBOU (1939), kleurenlithografie Zonder titel, genummerd 86/88 en getekend 40 x 40 cm

916

Paul IBOU (1939),