Pendule tabouret frison avec boîtier peint en polychromie et orné de rocailles, lions, guirlandes et figurines, 19e siècle Friese stoelklok met polychroom beschilderde kast afgewerkt met rocailles, leeuwen, guirlandes en figuren, 19e eeuw 70 x 31 x 24,5 cm

474