Alfred STEVENS (1823-1906),

Jean Daniel STEVENS (XIX-XX), huile sur toile Elégante dame avec chien, signée et datée 1873 Jean Daniel STEVENS (XIX-XX), olie op doek Elegante dame met hond, getekend en gedateerd 1873 90 x 65 cm

149

Alfred STEVENS (1823-1906),