Jean Daniel STEVENS (XIX-XX), huile sur toile Elégante dame avec chien, signée et datée 1873
Jean Daniel STEVENS (XIX-XX), olie op doek Elegante dame met hond, getekend en gedateerd 1873
90 x 65 cm