Alfred OST (1884-1945),

Alfred OST (1884-1945), 2 dessins, signés et un daté 1950 Alfred OST (1884-1945), lot van 2 tekeningen, gesigneerd en één gedateerd 1950 20 x 30 & 29,5 x 19,5 cm

92

Alfred OST (1884-1945),