PIERRE ALECHINSKY (°1927)
Sans titre. Années 1990-2000.
Acryl sur toile.
Signée 'Alechinsky', répété sur le châssis au revers.
Provenance:
Collection privée, Belgique
Galerie Ariel, France
Galerie Boon, Knokke, 2016
Collection privée, Brasschaat
Certificat d'authenticité:
Galerie Boon, Knokke, 17.10.2016
Droit de suite applicable.
65 x 52 cm (80 x 67 cm)
Condition: Dit schilderij bevindt zich naar onze mening in uitstekende staat. De zijkant van het doek is afgewerkt met zwarte tape. Op de randen van het canvas komt deze tape minimaal los.