PIERRE ALECHINSKY (°1927) Sans titre. Années 1990-2000.
Acryl sur toile.
Signée …

PIERRE ALECHINSKY (°1927)

Sans titre. Années 1990-2000. Acryl sur toile. Signée 'Alechinsky', répété sur le châssis au revers. Provenance: Collection privée, Belgique Galerie Ariel, France Galerie Boon, Knokke, 2016 Collection privée, Brasschaat Certificat d'authenticité: Galerie Boon, Knokke, 17.10.2016 Droit de suite applicable. 65 x 52 cm (80 x 67 cm) Condition: Dit schilderij bevindt zich naar onze mening in uitstekende staat. De zijkant van het doek is afgewerkt met zwarte tape. Op de randen van het canvas komt deze tape minimaal los.

104

PIERRE ALECHINSKY (°1927)