Foreign coins ROUMANIE Charles Ier (1866-1914) 2 Bani 1900 - Kr. 27 CU SPL-FDC

Foreign coins

ROUMANIE Charles Ier (1866-1914) 2 Bani 1900 - Kr. 27 CU SPL-FDC

240

Foreign coins