Markowicz, Artur Markowicz, Artur 1872 Cracovie - 1932 Cracovie
Flirt . Signé pa…

Markowicz, Artur

Markowicz, Artur 1872 Cracovie - 1932 Cracovie Flirt . Signé par le peintre. Daté 1925. pastel. 66 x 49 cm.

1786

Markowicz, Artur