Null Aristoteles.

Aristoteles. Ethicorum, sive De moribus, ad Nicomachum filium libri X, nuper quidem a Ioachimo Perionio Cormoeriaceno latinitate donati, nunc vero denuo ab eodem recogniti. His adiecimus, Eorundem Aristotelis de Moribus librorum Epitomen, Hermolao Barbaro Patricio Veneto autore ; una cum locuplete rerum & verborum Indice. Bâle, Offizin Westheimer 1545. 8 bl., 482 p., 14 bl. flex. Prgt. d. Zt. avec titre en r. hs. (traces d'utilisation, les fermoirs manquent). VD 16, ZV 710 - Édition rare. - Marques de mouillure, page de titre avec petites traces de vers, manque la pag. vol. avant. Avant.