Null Rabbi Zvi Raphaeli (1924-2005) - Paysage, huile sur toile.

Rabbi Zvi Rapha…

Rabbi Zvi Raphaeli (1924-2005) - Paysage, huile sur toile. Rabbi Zvi Raphaeli (1924-2005) - Paysage, huile sur toile. Signé. 53x82.5cm.

65