20TH CENTURY SPANISH SCHOOL. "STILL LIFE WITH BIRDS". Huile sur toile.
Signée (M…

20TH CENTURY SPANISH SCHOOL. "STILL LIFE WITH BIRDS".

Huile sur toile. Signée (M. Bassas ?) 100 x 80 cm ; 119 x 100 cm (cadre).

780