Nina STOUPINA (1955) Nina STOUPINA (1955)

Nina STOUPINA (1955)

Nina STOUPINA (1955) Acrylique sur toile Sans titre, signée et datée 2016. Acryl op doek Zonder titel, getekend en gedateerd 2016. 100 x 80 cm Provenance Atelier Nina Stoupina Burgstraat Gand Provenance Atelier Nina Stoupina Burgstraat Gent

1081

Nina STOUPINA (1955)