Nina STOUPINA (1955)
Nina STOUPINA (1955)
Acrylique sur toile Sans titre, signée et datée 2016.
Acryl op doek Zonder titel, getekend en gedateerd 2016.
100 x 80 cm
Provenance Atelier Nina Stoupina Burgstraat Gand
Provenance Atelier Nina Stoupina Burgstraat Gent