VLADIMIR VELICKOVIC (1935-2019)
* AR Chute Fig. VI 1992 Signé et daté en haut au milieu Technique mixte sur papier Bovenaan in het midden getekend en gedateerd Gemengde techniek op papier Signed and dated upper middle Mixed media on paper 103 x 66 cm Provenance/Herkomst Galerie Guy Bärtschi, Genève. Collection Farber, Genève. Collection privée/Privé collectie, Vaduz. Exposition/Tentoonstelling 04-05/1997: Galerie Guy Bärtschi, Genève, ill. en couleur dans le catalogue.
210