SACHA SOSNO (1937-2013)
AR
Sans titre
1988
Signé, daté et numéroté 2/8 au dos
Bronze à patine dorée et marbre
Getekend, gedateerd en genummerd 2/8 op de achterkant
Brons met gouden patina
Signed, dated and numbered 2/8 on the back
Bronze with golden patina and marble
15 x 17 x 10 cm
Provenance/Herkomst
Collection privée/Privé collectie, Belgique.