Sans titre, 1967.
Sans titre, 1967. Lithographie en couleurs.
Signée, datée, et numérotée 121/151.
Zonder titel, 1967. Kleurenlithografie.
Getekend, gedateerd en genummerd 121/151.
62 x 88 cm