2 bagues, 3 colliers, 2 pendentifs serti d'1 pièce de monnaie en or jaune 900/1000 (France-20FF-1906) et 2 bracelets en or jaune et blanc 18 ct (pierres fausses, pierres de couleur, pierre manque, cassé, bosselé) - 77.9 g brut (Tailles: 51 & 51.5) (41, 62.5, 63.5, 20 & 21 cm) NL : 2 ringen, 3 halskettingen, 2 hangers bezet met 1 muntstuk in geelgoud 900/1000 (Frans-20FF-1906) en 2 armbanden in 18 kt geel- en witgoud (valse stenen, kleurstenen, steen ontbreekt, gebroken, gedeukt) - 77.9 g bruto (Maten: 51 & 51.5) (41, 62.5, 63.5, 20 & 21 cm)

81