VAN ZYL (Johannes). Theatrum machinarum universale, of groot algemeen Moolen-Boek, Behelzende de Beschryving en Afbeeldingen van allerhande soorten van Moolens, derzelver Opstallen, en Gronden. Te Amsterdam, by W. Holtrop, en N. T. Gravius, s. d. [17XXXX]. In-folio, demi-basane à petit coins (reliure de l’époque).
182