Paire de chandeliers français dorés au feu en forme de colonne avec un chapiteau corinthien, Napoléon III, 19e s. Koppel vuurvergulde Franse kandelaars in de vorm van een zuil met Korintisch kapiteel, Napoleon III, 19e eeuw H 13 cm
946