Charlotte VANDENBROUCKE Sans titre. Graphite et acrylique sur toile, signé et daté 2022. Zonder titel. Grafiet en acryl op canvas, getekend en gedateerd 2022. 58 x 53 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
538