Null Vincent DE RODER
STUT.

Vincent DE RODER STUT. Huile et laque sur toile, signée et datée 2018 au verso. STUT. Olie en lakverf op doek, getekend en gedateerd 2018 verso. 60 x 40 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)

511