Vincent DE RODER STUT. Huile et laque sur toile, signée et datée 2018 au verso. STUT. Olie en lakverf op doek, getekend en gedateerd 2018 verso. 60 x 40 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)
511