Albert BAERTSOEN (1866-1922)
Albert BAERTSOEN (1866-1922)
Mine de charbon.
Eau-forte, signée au crayon.
Steenkoolmijn.
Ets, getekend in potlood.
27 x 30 cm
Catalogue MSK Gent 72/73
Catalogus MSK Gent 72/73
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen