Null Hendrik VAN DOORN
Perdu dans la tradition.

Hendrik VAN DOORN Perdu dans la tradition. Huile sur toile, signée et datée 2019 au verso. Perdu dans la tradition. Olie op doek, getekend en gedateerd 2019 verso. 60 x 80 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen.

501