Huiler de forme navette en argent. Poinçons français fin XVIIIème illisibles. Carafes en cristal (accidents). Zilveren shuttle oliebus. Onleesbare laat 18e eeuwse Franse keurmerken. Kristallen karaffen (ongevallen).
5