GAILLIARD, J. Inscriptions funéraires & monumentales de la Flandre Occidentale Bruges Gailliard et Co & Ancot 1861-1867 3 vol. in-folio, I. Sint Donaas kerk (1 vol.) II. O.L.V.-Kerk (1 vol.), III. Sint-Walburgakerk (1 vol.). Alle delen geïllustreerd met tal. chromolitho's van grafmonumenten en veel genealogische wapens in tekst en buiten tekst. Tekst in Nederlands en Frans. Prachtig gebonden in halve chagrin banden uit de tijd, ruggen rijk verguld (uniform) Volledige set van graf- en gedenkschriften voor Brugge
570