DE POTTER - BROECKAERT

Geschiedenis der Stad Aalst voorgegaan van eene historische schets van 't Voormalige Land van Aalst Gent Annoot-Braeckman 1873-1876 4 vol. in-8°, litho's b.t. en errata. Uniform gebonden in 3/4 groene perkaline, titels verguld op de rug

27

DE POTTER - BROECKAERT