Paire de flambeaux en cuivre repoussé. Flandres. XVIIème siècle. (Trous, usures). Ht : 20 cm. Paar koperen kandelaars met reliëf. Vlaanderen. XVIIe eeuw. (gaatjes, slijtage). Hoogte: 20cm.

128