Paire de bougeoirs en bronze milieu XVIIIème de style Régence en bronze doré. Marque au "C" couronné. (Utilisée entre 1745 et 1749). Ht: 13 cm. Paar bronzen kandelaars in Regency-stijl uit het midden van de 18e eeuw in verguld brons. Gekroond "C" merkteken. (Gebruikt tussen 1745 en 1749). Hoogte: 13cm.
95