Null VARIA
Moine debout en bois polychrome, Mandalay Birmanie
Staande monnik van…

VARIA Moine debout en bois polychrome, Mandalay Birmanie Staande monnik van polychroom hout, Mandalay Birma H= 32 cm Het bijgevoegd certificaat van Lek Gallery Bangkok, Thailand die het beeld dateert als 19de eeuws On y joint le certificat de la Lek Gallery Bangkok, Thailand qui mentionne que la sculpture date du 19ème siècle

224