Imposant plateau de table en métal doré richement gravé aux armoiries des Comtes de Breteuil. Petits losanges niellés sur la surface, guirlande de lauriers. Provenance : Comtesse de Hélène de Breteuil. Château Breteuil et diverses propriétés de la Comtesse. Collection familiale Jacques Peltzer. Dimensions : 55 x 41 cm. Imposant verguld metalen tafelblad rijkelijk gegraveerd met het wapen van de graven van Breteuil. Kleine niello-diamanten op het oppervlak, krans van lauweren. Herkomst: Gravin van Hélène de Breteuil. Château Breteuil en verschillende eigendommen van de gravin. Jacques Peltzer familie collectie. Afmetingen: 55 x 41 cm.

22