Scailmont Vase en verre sablé à décor de fleurs stylisées. Ht: 22,5 cm Un léger éclat sur le col NL: Scailmont Vaas in gezandstraald glas versierd met gestileerde bloemen. Hoogte: 22,5 cm Een kleine chip op de kraag

371