Vase Scala en cristal du Val Saint Lambert. Couleur améthyste à décor doré. Ht : 30 cm. Une légère égrenure à la base. NL: Scala kristallen vaas van Val Saint Lambert. Amethist kleur met gouden decoratie. Hoogte: 30cm. Een kleine chip aan de basis.

335