Vase Boch Kéramis à décor mat finish minimaliste portant le monogramme de Jean Wind. D.1818. Ht : 22 cm. NL: Boch Kéramis vaas met minimalistisch mat decor met het Jean Wind-monogram. D.1818. Hoogte: 22cm.

301