/Vase en cristal du val Saint Lambert. Doublé violet. Signé et numéroté 59/100 Ht : 26 cm. NL: Kristallen vaas van Val Saint Lambert. Paars. Gesigneerd en genummerd 59/100 Ht: 26 cm.

215