Garniture en marbre blanc et bronze doré de style Louis XVI, époque Napoléon III. Ht : 22 et 28 cm. NL: Wit marmer in Lodewijk XVI-stijl en verguld bronzen garnituur, Napoleon III-periode. Hoogte: 22 en 28 cm.
15