Jozef CANTRÉ École belge (1890-1957)

Sculpture en bronze à patine brune: Tijl Uilenspiegel. Signée: Jozef cantré, mention de fonderie "Vindevogel Gebr. Zwijnaarde Gent". Dim.: H.: 32 cm.

81