Liggende Model, 1946.
Huile sur bois.
Signée, titrée et datée au dos.
Olie op hout.
Gesigneerd, getiteld en gedateerd op de achterkant.
40 x 48 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie, Bruxelles.