YVES RHAYÉ (1936-1995) Personnage couché.
Céramique.
Signée.
Keramiek.
Gesign…

YVES RHAYÉ (1936-1995)

Personnage couché. Céramique. Signée. Keramiek. Gesigneerd. 42 x 20 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Prive collectie.

58

YVES RHAYÉ (1936-1995)