Hubert MINNEBO (né en 1940)
Sans titre, 1971.
Bronze à double patine.
Signé, daté et numéroté 4/5 sur le côté.
Brons met dubbele patina.
Op de zijkant gesigneerd, gedateerd en genummerd 4/5.
H: 18 cm
300/500 56. OLIVIER LELOUP (1951-2000)
Personnage fantasque, 1974.
Bronze à patine foncée sur base en plâtre de couleur argenté.
Brons met een donker patina op een zilveren gipsen voet.
H: 15,5 cm