Sans titre, 1998.
Encre sur papier.
Signée et datée en bas au milieu.
Inkt op papier.
Gesigneerd en gedateerd in het midden onderaan.
51 x 36 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie, Paris.