La belotte, 1926.
Aquarelle sur papier.
Signée en bas à gauche.
Datée et titrée en bas à droite.
Aquarel op papier.
Links onderaan gesigneerd.
Rechts onderaan gedateerd en getiteld.
33 x 49 cm