Jean W. VAN NIEUWENHUYSE (1900-1980) Jean W. VAN NIEUWENHUYSE (1900-1980)

" Din…

Jean W. VAN NIEUWENHUYSE (1900-1980)

Jean W. VAN NIEUWENHUYSE (1900-1980) " Dinant" Aquarelle signée et localisée en bas à gauche. Dimensions : 55 cm x 70 cm

36