Jo Delahaut (1911-1992)
Boréal, 1970.
Lithographie en couleurs.
Signée, titrée, datée et numérotée 32/50.
Ed. Galerie de la Humière, timbre sec de l'éditeur.
Lithografie in kleur.
Gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd 32/50.
Editie Galerie de la Humière, droogstempel van de uitgever.
69 x 48 cm à vue
Encadrée