Têtes volantes, 1959
Lithographie en couleurs.
Signée, datée et numérotée 48/125.
Timbre sec de l'Oeuvre Gravée.
Lithografie in kleur.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 48/125.
Droogstempel van l'Oeuvre Gravée.
56 x 74,5 cm