Bram VAN VELDE (1895-1981)
Trois remarques sur la couleur.
Livre dans son coffret avec 5 lithographies en couleurs.
Chacunes signées et numérotées 25/90. Texte de Yves Bonnefoy.
Boek in zijn doos met 5 kleurenlithografieën.
Elk gesigneerd en genummerd 25/90. Tekst van Yves Bonnefoy.
32 x 24,5 cm