Anne de face, 1971.
Lithographie en noir.
Signée et numérotée 56/75.
Datée dans la planche.
Lithografie in zwart.
Gesigneerd en genummerd 56/75. Gedateerd in de plaat.
58 x 48,5 cm
Encadrée