Buste de femme II, 1971.
Eau-forte en noir.
Signée dans la planche.
Signée et numérotée 49/50.
Ets in zwart.
Gesigneerd en genummerd 22/40. Gedateerd in de plaat.
14,7 x 11,8 cm (image) 32,5 x 25,5 cm (feuille)
Encadrée