Jeune fille aux coquelicots, 1897.
Lithographie couleurs.
Signée dans la planche avec timbre sec de l'Estampe Morderne.
Lithografie in kleur.
Gesigneerd in de plaat met droogstempel van de prent.
40 x 30,5 cm