PAUL EMILE BERTHON (1946-1909)
Sa très graçieuse majesté la reine Wilhemine.
Lithographie couleur sur Vélin glacé. Signée et datée dans la planche.
Lithografie in kleur op geglazuurd vellum, gesigneerd en gedateerd in de plaat.
52 x 47,5 cm à vue
Encadrée